Zona/Rruga : Liqeni

Shitet Apartament 2+1+2,” Lakeview” Residence,buze Liqenit Artificial.

Siperfaqe Totale eshte 127 m2

Disponon: Salloni ndenjes+Gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande .

Standardet Elitare tė Lakeview Residences:

Verande me fasade xhami,stil unik arkitekturor, efiēencė energjitike,rifinitura elitare.

Sistem izolimi akustik, Izolim termik,

Siguri 24 orė,gjenerator emergjence

Instalim i plote, sistem kondicionimi individual i markės SAMSUNG; Teknologji FTTH ( fiber to the home),

Parket druri nė tė gjitha apartamentet.

Ashensorė funksional edhe ne rast zjarri.

Sisteme dedektimi tymi, nxehtėsie dhe uji nė ēdo njėsi.

Kualitet i lartė ndėrtimi, bazuar nė standartet Gjermane dhe Britanike.

Standarti me i lartė pėr ndėrtesa inteligjente,akses i personalizuar nė secilin objekt.

Cmim:
230.000 euro.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502