Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet Apartament 2+1 tek Ish Fusha e Aviacionit prane Turdiu.

Siperfaqe totale eshte 74 m2,kati 5 ne objekt.

Organizimi: Salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi, tualet,1 ballkon.

E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E shtire me orientimin kryesor lindje per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

Cmimi: 58.000 Euro.

Faze karabina!


Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502