Zona/Rruga : Ish Ekspozita

Shitet Apartament luksoz 2+1 afer Ish Ekspozites.

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, siperfaqe totale eshte 127m2 .

Organizimi:Sallon te madh, kuzhine gatimi , 2 dhoma gjumi ,njera me garderobe,2 tualete njera me dritare dhe korridor.

Orientimi eshte Veri-Perendim,Kati 8 banimit,viti i ndertimit 2008.

Apartamenti eshte investuar dhe shitet pjeserisht i mobiluar.

Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mire dhe te kerkuara te Tiranes.

Cmimi:169.000 Euro

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502