Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

Apartamenti luksoz 2+1 eshte i pozicionuar tek Kompleksi Downtown One.

Siperfaqe totale eshte 148 m2,panoramik.

Orjentim :Jug-Lindje-Perendim.

Kubature e Rregullt.

Organizimi:Korridor shperndares,ambient gatimi,ambient ndenje,2 dhoma gjumi 2 tualete,1 ballkon,1depo.

Apartamenti mundeson pamje nga Piramida e Tiranes.

Downtown One do tė jetė njė destinacion ekskluziv pėr tė jetuar, punuar e blerė; ku mund tė shijoni pėrkujdesjen, elegancėn dhe pamjen mė tė bukur tė Tiranės.

Apartamente, zyra dhe ambjente komerciale nė atė qė do tė jetė ndėrtesa mė e lartė dhe mė e sigurt nė Shqipėri, nė pėrfundim tė saj nė vitin 2022.

-Para-Certifikuar nga LEED si ndėrtesė e gjelbėr.

-Recepsione tė veēuara (banim & biznes) dhe 16 Ashensorė.

-Vetrata tė mėdha e tė shumta qė lejojnė ndriēimin natyral.

-Sistem qendror ngrohje-ftohje-ventilim.

-Shkarkues mbetjesh nė ēdo kat.

-Mirėmbajtje e menaxhuar 365 dite te vitit.

Cmim: Sipas kerkeses.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502