Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 119 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Orientimi Lindje- Perendim.

Cmimi: 84.000 Euro.

Ne faze karabina.
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel : 0694030502