Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe

Shitet apartament luksoz 2+1 prane Shkolles se Kuqe.

Apartamenti ndodhet me sipėrfaqe totale prej 105 m2.

Organizimi: Salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.

Punime teper cilesore:fasade e ventiluar,izolim akustik,ashensor,oborr i gjelberuar.

Vendodhja e favorshme bėn tė mundur aksesimin e faciliteteve qė ofron zona.

Apartamenti ka punime shume cilėsore, ne faze perfundimi.

Cmimi :143.000 Euro

Faze finale te punimeve.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502