Zona/Rruga : Shetitorja Tualantia

Shitet Apartament cilesor 1+1, buze shetitores Taulantia,tek 27 Kateshi.

Perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 85 m2,punime super cilesore ne cdo aspekt te objektit.

E pozicionuar ne katin e 3 te pallatit,me ashensor modern.


Cmimi: 68.000 Euro.

Gati per banimTarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502