Zona/Rruga : TEG

Shitet Vile 4 kateshe ne Rezidencen ‘Secret Garden’,afer TEG-ut.

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastėr, etj.

Organizimi:Salloni+ambient gatimi,5 dhoma gjumi,7 tualete dhe veranda.

Siperfaqe Toke: 346m2

Siperfaqe Totale Ndertimi: 334 m2.

Organizimi:

Kati -1 me Siperfaqe 98 m2 (Kantine, depo, lavanderi,1 tualet,ambient teknik,Ashensor.

Kati 1 me Siperfaqe 106.4 m2; ambient gatimi,ambient ngrenie me vete,1 tualet; Ashensor.

Kati 2 me siperfaqe 116.21 m2 jane 3 dhoma gjumi,3 tualete,2ballkone,ashensor.

Kati 3 me siperfaqe 112.1 m2 ka1 dhome gjumi, garderobe, 1 tualet, ballkon dhome gjumi + tualet + ballkon.

Ndėrtim i vitit 2020 me punime teper cilesore.

Cmimi:Sipas kerkeses.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502