Zona/Rruga : Pazari i Ri

Shitet Apartament 1+1 me sip.66 m2,te Kompleksi me i ri,tek Pazari i RI.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesor.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare,1 ballkon.

Dhoma martesore ka tualet tė brendshėm dhe vetratė tė madhe xhami, ndėrsa dhoma tjetėr ka akses direkt ne ballkon.

Salloni me kuzhinėn ka hapsirė tė bollshme dhe ka dy vetrata tė mėdha xhami tė cilat e mbushin plotė dritė ambientin.

-Orientim eshte jug-perėndim.

-Sistem multisplit pėr ngrohje- ftohje qendrore.

-Fasadë e ventiluar Apartament perfekt, me planimetri ideale per nje jetese sa me te lumtur.

Cmimi:105.500 Euro.

Ne faze karabina!
Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502