Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo

Shitet Duplex ne nje nder zonat me te preferuara te momentit tek Komuna e Parisit, afer kompleksit Dinamo. Siperfaqe totale eshte 300 m2 te organizuar ne forme duplexi.

Kati i pare perbehat nga nje sallon ndenje i organizuar ne hapsire open space, sallen e gatimit dhe nje tualet dite i cili eshte me dritare.

Kati i dyte ka 5 dhoma gjumi nga te cilat 3 jane matrimoniale dhe kane secila tualet me vete secili tualet eshte me dritare.

Ambienti eshte totalisht ishtruar me parket cilesor, ka te instaluar sitem ngrohje ftohje, dritaret jane te permasave shume te mdha cka i jep shume drite natyrale dhe kane dopio xham.

Eshte totalisht i mobiluar ne menyre klasike.

Ambienti ka dhe dy ballkone te cilat ofrojne pamje te Liqenit Artificial.

Orjentimi i duplexit eshte jug lindje cka mundeson ngrohtesi dhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuarat e momentit pasi ka akses tek Liqeni Artificial, Blloku, insituticione arsimore, shendetesore dhe shteterore.

Ne cmim ofrohen dhe dy poste parkimi.

Cmimi:375.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502