Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Greqisht

Different ,njė kompani udhėheqėse nė sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,
kerkon te punesoje Agjent te gjuhes greke ne zyren e re te saj ne Astir!

OFROJME:
  • Page konkurruese duke filluar nga 400-600 Euro.
  • Ambjente pune moderne dhe komode
  • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
  • Mundesi rritjeje profesionale
  • Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 80 euro

KERKOJME:
  • Njohuri te mira te gjuhes Greke
  • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00, Shtune - Djele Pushim
  • Eksperience e meparshme ne call center

Nese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

✉️ differentcall@hotmail.com
Cel: 0685407150

Name:  images.jpeg
Views: 88
Size:  14.8 KB

+Apliko