Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo

Jepet me qera dupleks 4+1 te Kompleksi Dinamo me sipėrfaqe 300 m2.

Dupleksi organizohet nė dy kate, kati i parė pėrbėhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veēuar, njė ambjent pėr zyrė, njė dhomė gjumi, njė tualet dhe njė ballkon.

Kati i dytė pėrbėhet nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe njė ballkon.

Dupleksi ofrohet pjesėrisht i mobiluar, ėshtė i shtruar me parket, ka sistem ngrohje me kaldajė dhe i pajisur me kondicioner.

Nė ēmim pėrfshihen dhe dy vende parkimi.

Cmimi: 1300 Euro/Muaj.
Cel : 0694030502