Plazh ne KORFUZ 5 Dite Plazh - 259€

Mesonghi Beach Resort 3* S -- All Inclusive

1 femije falas ne resort // femija 2 me gjysem cmimi (deri 12 vjec)

Rezervo deri me 30 Prill dhe perfitoni nga early booking

Datat e udhetimeve
Nisje 4 / 11 Korrik ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 279€ (me Early Booking 259€)
Nisje 18 / 25 Korrik ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 289€ (me Early Booking 259€)
➤ Nisje 1 / 8 / 15 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 299€ (me Early Booking 259€)
Nisje 22 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 289€ (me Early Booking 259€)
➤ Nisje 29 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 279€ (me Early Booking 259€)

Ekskursione ditore ne Paxos - Antipaxos, Paleokastritsa, Pallati i Sisit, etj

Ne cmim perfshihen:
1) Akomodimi pėr 4 netė nė Messonghi Beach Resort 3 Yje Superior, buzė plazhit
2) Shėrbimi All Inclusive nė resort
3) Asistenca me guidė (shoqėrues) shqiptar gjatė qėndrimit nė resort

Opsionale, Transferta Tiranė – Korfuz – Tiranė sė bashku me biletėn e tragetit Igumenicė – Korfuz – Igumenicė (pagesa 55€)