Plazh ne Korfuz Oferta 8 Dite - 459€ All Inclusive

Mesonghi Beach Resort 3* S


Femija i pare falas // femija i dyte paguan 50% (deri ne 12 vjec)

Rezervo deri me 30 prill dhe perfito nga periudha early booking

Datat e udhetimeve
Nisje 4 / 11 Korrik ― 8 Dite ― Cmimi 479€ (me Early Booking 459€)
Nisje 18 / 25 Korrik ― 8 Dite ― Cmimi 499€ (me Early Booking 459€)
Nisje 1 / 8 / 15 Gusht ― 8 Dite ― Cmimi 539€ (me Early Booking 459€)
Nisje 22 / 29 Gusht ― 8 Dite ― Cmimi 499€ (me Early Booking 459€)

Ne cmim perfshihen:
1) Akomodimi pėr 7 netė nė Messonghi Beach Resort 3 Yje Superior, buzė plazhit
2) Shėrbimi All Inclusive nė resort
3) Asistenca me guidė (shoqėrues) shqiptar gjatė qėndrimit nė resort

Opsionale, Transferta Tiranė – Korfuz – Tiranė sė bashku me biletėn e tragetit Igumenicė – Korfuz – Igumenicė (pagesa 55€)