Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 126 m2,pamje fantastike .

Organizimi: Salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 depo,1 ballkon.

E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash te gjitha ne funksion te komunitetit .

Cmimi: 94.000 Euro.

Faze ndertimi!
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502