Zona/Rruga : XHAMLLIKU

Shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte dhe hapesira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Rrugen Kongresi i Manastirit, prane Pediatrise.

Sip totale eshte 60 m2, apartamenti organizohet ne hapsiren e bollshme te ndenjes me gatim dhe ngrenie, dhoma matrimoniale e gjumit me dalje ne ballkon dhe nje tualet.

Rezidenca ka punime mjaft cilesore qe nga izolimet termike dhe akustike, tek kualiteti ne materialet elektrike dhe hidraulike, veshje me lesh guri dhe sistem kapot etj.

Po ashtu ne brendesi te saj do te kete hapsira te perbashketa te gjelberuara dhe sherbime te shumta duke mundesuar nje jetese te qete dhe cilesore.

Cmim:57.000 Euro

FAZE NDERTIMI.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502