Zona/Rruga : Ndre Mjeda

Shitet Apartament Duplex 2+1+2 tek Rezidence banimi,tek ish Parku.

Apartamenti organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualet.

Siperfaqja totale eshte 185 m2 .

Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume cilesor dhe te miradministratuar me 2 ashensore, me mundesi parkimi ne zone dhe me akses nga rruga kryesore.

Cmimi:193.000 Euro.

Me hipoteke!Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel : 0694030502