Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit

me siperfaqe totale 102 m2,pamje fantastike.

Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

Apartamenti eshte ne faze punimesh.

E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

Cmimi: 76.000 Euro.

​Faze ndertimi!Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502