Zona/Rruga : Fresku

Shitet Apartament spacioz 3+1 ne zonen e Freskut.

Ndodhet ne katin e 3,orientimi Jug-perendim.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte shume mire i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares,1 ballkon, salloni i madh dhe kend gatimi.

Pallati ndodhet ne zonen e Freskut pergjate rruges nacionale per ne Dajt ( Jo rruga e thesarit).

Si rezidence eshte plotesisht e banuar.

Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime ekstra(Dritare doppio xham, grilat me buton, vetrata te medhaja me antiribalt,parket,der e blinduar DIERRE,

dyer druri me lyerje, e patinuar, me ndricues Led,spote dhe Shandan cilesore) .

Cmimi: 62.000 Euro.

Eshte ne proces hipotekimi.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502