Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

Shitet Apartament 1+1 me sip. 66 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti eshte me orientim nga dielli.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare,1 ballkon.

Apartament perfekt, me planimetri ideale.

Cmimi:Sipas kerkeses.

Ne faze karabina!

Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502