Zona/Rruga : Oxhaku

Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Ish Profarma shitet Apartament i tipit 2+1.

Sip totale eshte 115.5 m², orientimi nga dielli,Kati 8 ne objekt.

Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Punime super cilesore:

Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor.

Cmimi : 105.000 Euro

Aktualisht ne faze suvatimi!
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502