Zona/Rruga : Kopshti Botanik

Shitet Apartament cilesor tipit 2+1 ne nje kompleks te qete larg zhurmave dhe smokut prane Kopshtit Botanik.

Siperfaqe totale eshte 178 m2,ku 57 m2 eshte veranda.

Organizimi : Sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone,2 tualete dhe verande.

Pallati eshte i vitit 2020, i mire organizuar me hapesira te perbashketa ku gjen qetesi dhe relaks, eshte i vecuar dhe shume komod per nje jetese familjare dhe te qete.

Cilesia e ndertimit eshte maksimale, me ndertime 4 kateshe, 4 hyrje ne cdo kat dhe me ashensor.

Cmimi:Sipas kerkeses.

Me hipoteke te rregullt!Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502