Zona/Rruga : Alidemi

Shitet Apartament 2+1 me sip. 98 m2, te Kompleksi me i ri,tek Tregu Elektrik.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesor.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,2 dhoma gjumi,1 tualet me dritare,1 ballkon.

-Orientim eshte perėndim.

-Fasadë e ventiluar apartament perfekt, me planimetri ideale per nje jetese sa me te lumtur.

Cmimi: 122.000 Euro

Ne faze karabina.Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502