Zona/Rruga : Vollga

Apartamenti ndodhet nė njė pallati te ri pranė Ish-Kirurgjisė nė zonėn e Vollgės.

Organizohet nė 2 dhoma gjumi, 1 dhomė ndenje + kuzhinė dhe 1 tualet.

Sip totale eshte 85.5 m2.

Orientimi i Apartamentit ėshtė veri-perėndim.

Pallati ka punime cilėsore dhe moderne.

Cmimi: 70.000 EuroTarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502