Zona/Rruga : Vollga

Apartamenti ndodhet nė njė pallati te ri pranė Ish-Kirurgjisė nė zonėn e Vollgės.

Sip totale eshte 83 m2.

Organizohet nė 1 sallon + kuzhinė, 1 dhome gjumi,1 tualet,ballkon.

Orientimi i apartamentit ėshtė perėndim.

Pallati ka punime cilėsore dhe moderne.

Cmimi:68.000 Euro

Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502