Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

Shitet Apartament 1+1 me sip. 77 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti me orientim nga dielli.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet me dritare,1 ballkon.

Apartament 1+1, ku salloni me kuzhinėn kanė hapesirė tė bollshme, dhe ka dalje direkte nė ballkon,dhoma e gjumit e bollshme dhe me vetratė tė madhe xhami.

Apartament perfekt, me planimetri ideale.

Cmimi:Sipas kerkeses.Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502