Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2,tek Zgjatimi.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 127 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe verande.

Orientimi Perendim.

Cmimi: 134.000 Euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.


Cel : 0694030502