Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 91.3 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande.

Orientimi Lindje- Perendim.


Cmimi: 80.000 Euro.

Ne faze karabina.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502