GJIROKASTĖR – LIQENI I VIROIT – TEPELENĖ 1800 LEKĖGJIROKASTĖR-TEPELENĖ


  • ► 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25 Prill

PROGRAMI:

Programi:
-Nisja nga Tirana.
-Ndalesė pėr kafe gjatė rrugės.
-Mbėrrijmė ne Gjirokastėr.
-Vizitojme kalanė e Gjirokastrės, muzeun e armėve,pazarin karakteristik me arkitekture tė vecantė, shtepinė e Kadaresė etj.
-Vizitojmė Liqenin e Viroit dhe parkun pėrreth.
-Konsumimi i drekės nė Tepelenė dhe mėpas vizitojmė qytetin e Tepelenės, kalanė e Ali Pashė Tepelenės si edhe sheshin Lord Bajron .
-Nisja drejt Tiranės me ndalesa tė shkurtra gjate rruges.
-Mbėrritja nė Tiranė, Durrės dhe Elbasan nė mbrėmje.