Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri,shitet apartament cilesor 3+1.

Sip Totale eshte 171 m².

Organizohet ne sallon+gatim, 3 dhoma ,2 tualete,2 ballkone.

Hapėsira organizohet nė njė living-room spacioz ,dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe garderobe, dhe 2 dhoma gjumi pėr fėmijet.

Fasade e ventiluar,xham tripleks,sitem izolimi akustik,ashensor modern.

Aktualisht ne faze ndertimi.

Cmimi sipas kerkeses.


Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502