Zona/Rruga : Stacioni I trenit

Shitet Apartament komod 2+1 tek Stacioni i Trenit, tek Bulevardi Zogu I.

-Planimetri perfekte me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhinė, 2 tualete dhe 1 ballkon .

-Sipërfaqe totale 96 m².

-Orientimi Jug.

-Sistem multisplit.

-Fasadë e ventiluar.

Cmimi:105.000 Euro.

Ne faze ndertimi.


Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel : 0694030502