Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Shesim Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit .

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 74.5m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande.

Orientimi Perendim.

Cmimi: 60.000 Euro.


Ne faze karabina.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502