Zona/Rruga : afer Prokurorise

Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,119 m2 ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri 7 katesh i ndertuar ne vitin 2016 me ashensore dhe teper cilesore.

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar,i shtruar me parket me dritare kundra zhurmave.

Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon te bollshem bashke me guzhinen,2 tualete ku njera eshte me dritare natyrale dhe nje ballkon.

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje eshte apartament me shume drite.

Ndodhet afer me Prokurorine e Tiranes.

Shitet edhe me kredi bankare.

Cmimi:130.000 Euro.

Me hipoteke!


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Cel : 0694030502