Zona/Rruga : Profarma

Apartament i bollshem i tipit 2+1 nė zonėn e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

Sipėrfaqe totale eshte 123 m2, spacioz dhe plot drite.

Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndertim i ri teper cilesor.

Cmimi:113.000 Euro.

Ne faze suvatimi!


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502