EPPC Albania kėrkon Java Software Developer – Romė, Itali pėr klientin e saj,
i cili operon nė Itali nė projekte IT dhe shėrbime outsource pėr Administratėn Publike Italiane (qendrore & lokale).

Kandidati/ja do tė zhvillojnė kryesisht aplikacione tė bazuara nė platformėn JAVA.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:

• Tė pėrcaktojė standardet teknologjike;
• Tė implementojė infrastrukturėn/mjedisin pėr qėllime zhvillimi;
• Tė koordinojė punėn e Junior Developers nė krijimin e aplikacioneve.

Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:
  • Njohuri tė shkėlqyera tė Java dhe teknologjisė Java Enterprise Edition;
  • Njohuri tė Framework: Primefaces - Spring-Hibernate - JPA- JSF- Ajax- JQuery –Bootstrap;
  • Njohuri tė mira tė SQL;
  • Eksperiencė me Servlet Container Tomcat e WildFly;
  • Eksperiencė me Web Services Soap dhe Rest;
  • Eksperiencė nė zhvillim aplikacionesh mobile; (e preferueshme eksperiencat e mėparshme nė zhvillim e-commerce dhe njohuri tė sė tė grafikės);
  • Zotėrim shumė i mirė i gjuhės Italiane dhe/ose Angleze;
  • Disponibilitet pėr tu transferuar dhe punuar nė Romė (domosdoshmėri).

Ofrohet:
  • Kontratė pune me periudhė tė papėrcaktuar; (afatgjatė)
  • Paketė financiare dhe kushte pune mjaft atraktive.

Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun:
https://aplikim.eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj do tė kualifikohet.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.

+Apliko