PASTRIM KONDICIONERI ėshtė i testuar dhe i garantuar pėr tė zhdukur bakteret dhe kėrpudhat (myk) .🚫🦠Ndalon rritjen e baktereve!
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal
Follow 👉🏻 @ecohydrogenal

#ecohydrogenalbania
#pastrimkondicioneri
#pastrimkarbonimehidrogjen

Cel. : 0693040020