Zgjidhja e duhur pėr makinėn tuaj!
Servisi i certifikuar Eco Hydrohen Al ofron k
ėto shėrbime:
1. Pastrim Karboni
2. Pastrim Kondicionerit
3. Pastrim Radiatorit
4. Pastrim Kataliti
5. Pastrim Filtrit Partikular
6. Erresimi i xhamave
7. Zevendesim DPF/ Katalit
8. Pastrim Fenereve
9. Nderrim vaj / filtra
Zgjidhni shėrbimet e nevojshme dhe kontani nė 0693040020 pėr rezervim orari.
Jeni te mirepritur!