Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punesojė: INXHINIER STRUKTURIST/E

DETYRAT KRYESORE


  • Tė ketė njohuri shumė tė mira nė realizimin e projekteve;
  • Tė dijė tė hartojė preventive, situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara;
  • Tė ketė aftėsi tė monitorojė ecurinė e proceseve tė punės nė kantier;
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira organizative, tė dijė tė koordinojė punėn, dhe tė raportojė te bashkėpunėtorėt e projektit.


KRITERET E KERKUARA

  • Diplomė e Fakultetit tė Inxhinierisė sė Ndėrtimit, Profili Strukturė ose Infrastrukturė;
  • Tė ketė eksperiencė mbi 5 vjet nė projektim;
  • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze;
  • Njohuri shumė tė mira tė AutoCad, Programe pėr Strukturat dhe Paketės Office.


Kandidatėt e interesuar mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, me foto dhe referenca, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al, ose tė kontaktojnė pėr informacion tek numri telefonit: +355 68 20 55 689.
Ju informojmė se vetėm kandidatet e pėrzgjedhur nga C.V.-ja, do tė kontaktohen pėr intervistė.
+Apliko