Shitet SSD 120 GB KODAK i ri. Sata III, Transferimi i tė dhėnave: lexon deri nė 550MB/s dhe shkruan 510 MB/s, Kapaciteti: 120 GB, Cmimi: 3500 Leke.

Cel. : 0676359701