Zona/Rruga : Golden Park

Shitet Apartament 2+1 me sip. 104 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park 3", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me orientim nga dielli.

Organizohet nga: Sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 2 ballkone.

Cmimi:73.000 Euro.

Ne faze karabina.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Cel : 0694030502