Zona/Rruga : Zogu I Zi

Shitet Apartament luksoz 2+1 ne zonen e Zogut te Zi.

Siperfaqe totale eshte 100 m2 Organizuar ne sallon+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ndertimi, me nje arkitekture moderne dhe me cilesi te larte ndertimi.

Objekti ndahet sipas funksioneve: dy katet nėntokė do tė pėrdoren pėr parkim, kati pėrdhe do tė shfrytėzohet pėr njėsi shėrbimi,

kati i parė mbitokė i objektit do shėrbejė si njėsi sherbimesh dhe pjesa jug-lindore e volumit do tė ketė funksionin e hotelit, ndėrsa katet e tjera do tė shėrbejnė si apartamente banimi.

Cmim:Sipas kerkeses.

Ne faze ndertimi!
Tarife agjensie 1% per bleresin.Cel : 0694030502