Zona/Rruga : Currilat

White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.

Rezidenca eshte nje inkorporim i hotelerise dhe rezidence banimi!

Siperfaqe totale eshte 113 m2.

Apartamenti ne shitje ka nje organizim 2+1 me 2 dhoma gjumi te orientuara nga perendimi me pamje ballore te detit dhe 1 verande e bollshme

e cila gjithashtu eshte me pamje nga deti,1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket.

Apartamenti ka sistem kapot te jashtem , dopio mur te brendshem me lesh guri ne mes per termoizolim dhe akustik.

Tualeti eshte i gjithi inkaso , muret te ndertuara me brez sizmik.

Apartamenti disponon standartet me te mire te ndertimit!

Cmim: Sipas kerkeses.
Tarife agjensie 1% per bleresin.


Cel : 0694030502