OKAZION, Shitet Karroce 3n1 (Firma Bebetto), 30.000 lekė.

Shitet karroce femijesh 3n1 e firmes Bebetto.
•Karroca ka 3 pjese, sipas moshes se femijes. (Pjesa e sexholinos perdoret edhe per ne makine deri ne moshen 1 vjecare).
•Karroca eshte me cope lekure EKO dhe dyshek me fibra kokosi qe nuk lejojne lageshtiren.
•Ka 2 ēanta (njera cante krahu & tjetra cante dore qe rri te pjesa poshte e koshit).
•Ka pjesen ku mbahet biberoni apo shishja e ujit per femijen.
•Ka qesen kundra shiut & rrjeten kunder mushkonjave.
•Ka pjesen e mbuleses te kembet per dimer.
•E perdorur 1 vit dhe eshte ne gjendje perfekte.

Ēmimi 30.000 lekė

Cel. : 0673434444