Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 230000

Shitet Toyota Auris viti "dhjetor 2007", kambio manuale (7 marshe), 2.0 nafte, 5 porta, ngjyrė gri metalizato, kompjuter bordi, klima bi-zone, kasetofon origjinal me komanda ne timon, limitator shpejtėsie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 230.000 km origjinale me liber servisi tekToyota, Start/Stop option, sensor drite dhe shiu, pasqyra antiverbuese, keyless, disqe origjinale ēerkin lega 16", nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, e ardhur nga Zvicra,taksa/siguracion deri 22maj 2021. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : 4400 Euro i diskutueshem. Cel. 0672222232.


Cel. : 0672222232