Zona/Rruga : XHAMLLIKU

Shitet Apartament 2+1+2 nė zonėn e Xhammlikut,rruga Sadik Petrela.

Apartamenti ndodhet nė katin e 5 banim dhe disponon njė sipėrfaqe totale prej 106 m2.

Organizimi:salloni, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Kompleksi ėshtė ndėrtim i ri, punimet janė cilėsore, janė tė pajisur me izolim akustik qė ju mbron nga zhurmat e jashtme, dhe ju ofron njė jetesė me standarte tė larta tė saj.

Cmimi: 88.500 Euro


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502