DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore me njė eksperiencė shume vjeēare tė stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve Njerėzore.


DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

JAVA BACKENDKUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA

Edukimi
: Diplome Universitare ne Shkencat Inxhinierike
Eksperienca: Preferohet minimumi 3 vite eksperience ne Java (Java 8 or Superior).

Aftėsi:

Te kete njohuri mbi :
- Frameworks and tools (Spring Core,JPA, Mybatis, Hibernate, Message Bus asynchronous, Docker, Kubernetes / Openshift 4, Preferred Apache Spark, Spring Boot, MVC, Security, Batch, Junit, J2EE, Services SOAP, Restful, JAX-RPC, JAX-WS, ELK suite, GIT)
- Database (SQL, NoSql)
- Architecture and Microservices


Ofrohet:
- Pagesė e kėnaqshme sipas/mbi nivelin e tregut
- Rritje dhe mundėsi zhvillimi nė karrierė
- Zyra ne Tirane. Puna remote
- Kliente nderkombetare : Gjerman, Francez, Belg, Hollandez, Italian


Menyra e aplikimit:
Mirėpresim aplikimin tuaj (CV) nė adresėn tonė rekrutime@dimensionhr.al
Ju lutemi tė specifikoni nė subjektin e-mailit pozicionin vakant pėr tė cilin aplikoniJU MIREPRESIM
*Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr “Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale” dhe do te perdoren vetem per qellime rekrutimiCel. : +355 69 20 46 320
+Apliko