Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 66
KM..........: 103000

Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzinė, 5000 euro

Shitet Nissan Micra viti 2011, kambio automatike (jo-robotike), 1.2 benzinė, 5 porta, ngjyrė argjendi, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda nė timon, limitator shpejtėsie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 103.000 km origjinale me libėr servisi, sensor drite dhe shiu, sensorė parkimi prapa, disqe origjinale ēerkin lega 15", goma Hankook 90%, nė gjendje shumė tė mirė motorrike-xhenerike, shumė ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 5000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.
Cel. : 0673894604