Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

Shitet Vile individuale 2 Kateshe tek Gjiri i Lalzit “Rezidenca San Pietro”.

Vilat Individuale janė tė vendosura nė rreshtin e dytė, direkt pas vilave elitare, e cila ėshtė mė e vogėl nė krahasim me vilėn elitare, por me tė njejtėn privatėsi.

Vila individuale zotėron nje sipėrfaqe nė total 204 m² dhe oborr rreth 500 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe 1 tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe nje tualet .

Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.

Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina,

ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.Cmimi: 390.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502