Zona/Rruga : Currila

Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati shitet apartament 2 dhoma gjum,soxhorno,
me 2 banja e 2 ballkone,100
m2,ashensor,me pamje nga deti,i mobiluar totalisht.
Pallati eshte ndertim cilesor dhe apartamenti eshte i banuar vetem nje vit nga te huaj.

Ka nje vend parkimi ne katin e poshtem.
(10.000 euro)


Cel. : 0692214881