Zona/Rruga : Liqeni i Thate

Apartamenti 2+1 ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė, ne 1 kompleks Rezidencial banimi.

Sipėrfaqja totale Apartamentit +verande eshte 180 m2.

Apartamenti disponon: Sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,veranda e bollshme.

Ndodhet nė njė kompleks tė ri nė njė nga zonat me te mira dhe mė te qeta nė Tiranė.

Punime teper cilesore, ajer i paster, gjelberim e bejne kete apartament ideal per familjen tuaj.

Cmimi: 129.000 Euro

Ne faze suvatimi.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Cel : 0694030502